Spartak Valtířov – FKA Velké Chvojno

-

Report

Slovo trenéra: „K prvnímu domácímu zápasu přijeli fotbalisté z Velkého Chvojna. Nutno dodat, že to byl 3.zápas v týdnu, a tak se na našem výkonu projevila únava a proti výrazně mladšímu týmu jsme neměli moc šancí. Od prvního hvizdu měli hosté velkou převahu a už v 5. minutě se ujali vedení. Soupeř nás přehrával ve všech řadách a ve 22. už byl stav 0:2. Teprve potom se hra vyrovnala, ale naše snaha skončila na dobré obraně nebo nepřesné střele.

Ve druhém poločase jsme zkraje inkasovali 3. gól a tak bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Soupeř dál kontroloval situaci na hřišti a byl nebezpečný ve svých útocích. Nám nepomohlo ani neustálé střídání hráčů, prostě únava ve 3. zápase za týden se projevila. Hosté nakonec vstřelili ještě 2 branky a teprve v závěru když polevili, jsme dokázali zkorigovat Janem Kratochvílem v 86.min na 1:5. V poslední minutě jsme měli ještě jednu velkou příležitost, ale tu jsme nedokázali využít. I když jsme podali snaživý výkon, tak tentokrát jsme na soupeře neměli a soupeř vyhrál zaslouženě.

I přes porážku jsme se dokázali umístit na 4. místě a budeme hrát v květnu ve skupině o umístění mezi 1 a 4 místo.“