TJ Loko Děčín – Spartak Valtířov

-

Report

Slovo trenéra: „K dalšímu utkání jsme zajeli do Děčína k odloženému zápasu z podzimu. Opět jsme podali dobrý a bojovný výkon a zaslouženě jsme zvítězili. I když jsme přes velkou převahu nedokázali v 1. poločase vstřelit branku. Velké šance měli Skliannyi, Pelíšek, Vegner. Kratochvíl J. ve 30.min neproměnil penaltu za faul na D. Šumpíka. Bohužel tyto šance jsme neproměnili a zaslouženě přišel trest v podobě branky ve 43.min, kdy jsme zahráli špatně malou domu a domácí chybu potrestali a šli do vedení.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v náporu a konečně se dostavili i branky. Nejdříve si domácí srazili v 55. min centr J. Kratochvíla po samostatném úniku do branky. Za dalsí tři minuty jsme se už ujali vedení, aktivní J. Kratochvíl si naběhl na pas udělal i kličku brankáři a zavěsil do prázdné branky. Než se domácí vzpamatovali, inkasovali po třetí. V 65.min rozjel akci na vlastní polovině stoper Jackel a po úniku J. Kratochvíla si naběhl před branku na jeho centr a zavěsil. I nadále jsme hru kontrolovali a v 83.min po rohovém kopu zvýšil Pelíšek hlavou na 4:1. Teprve v závěru využili domácí naší nepozornosti a těsně před konečným hvizdem upravili na 2:4 v náš prospěch.

Nutno podotknout, že jsme celý zápas byli aktivnější, měli převahu a mohli vyhrát i výším rozdílem.

Opět podali všichni dobrý, bojovný a kolektivní výkon a opět nejlepšími hráči byli Jackel, Vegner a Kratochvíl J.“